Vår organisation

Hultafors Group äger och utvecklar internationellt välkända varumärken inom personlig skyddsutrustning, handverktyg och tillgänglighetslösningar.

Marknad och försäljning

Cai Essén
VD
0722-19 62 01
cai.essen@hultaforsgroup.se

Fredrik Johansson
Försäljningschef Hultafors
0702-20 39 74
fredrik.johansson@hultaforsgroup.se

Lisa Forssén Holst
Marknadschef
0730-49 13 15
lisa.forssenholst@hultaforsgroup.com

Maria Samuelson
Marknadskoordinator
0761-35 71 23
maria.samuelson@hultaforsgroup.com

Håkan Kellerman
Key Account Manager
033-723 75 38
hakan.kellerman@hultaforsgroup.se

Peter Johansson
Key Account Manager
0735-97 40 92
peter.johansson@hultaforsgroup.se

Distriktssäljare

Säljare Distrikt 1:
Mikael Åström
0703-82 40 85
mikael.astrom@hultaforsgroup.se

Säljare Distrikt 2:
Niclas Strandman
0735-66 59 82
niclas.strandman@hultaforsgroup.se

Säljare Distrikt 3:
Mikael Alvarsson
0735-97 51 96
mikael.alvarsson@hultaforsgroup.se

Säljare Distrikt 4:
Grete Klöfwermo
0703-20 01 10
grete.klofwermo@hultaforsgroup.se

Säljare Distrikt 5:
Magnus Engzell
0721-45 59 37
magnus.engzell@hultaforsgroup.se

Säljare Distrikt 6:
Kjell Karlsson
0707-95 37 73
kjell.karlsson@hultaforsgroup.se

Säljare Distrikt 7:
Robin Nielsen
0703-66 39 56
robin.nielsen@hultaforsgroup.se

Säljare Distrikt 8:
Vakant

Säljare Distrikt 9:
Lars Hedendahl
0709-10 02 27
lars.hedendahl@hultaforsgroup.se